Avaleht

                      TEISTMOODI KOOLITUSED ja KONSULTATSIOONID           vene

Naerujooga. Naerukoolitus. Naeruteraapia

Tallinnas  kell 18 (avalik - kuupäev täpsustamisel)

26.09 Naerukoolitus Haapsalus (tellitud)
04.10 Naerukoolitus Valgas (tellitud)
10.10 Naerukoolitus Kilplaste Kojas Järvamaal (tellitud)

 
Naer ja rõõmus olek annab fantastilise energia ja hea tuju, parandab tervist ja heaoluseisundit. Juba 15 minutit naeru annab annuse tervist ja rõõmu kogu päevaks ja seda kohe. Ja koos naerdes mõju mitmekordistub.
Loe veel

 

TERVISEKOOLITUS. TERVISETOOTED

Loengud, koolitused, diagnostika, konsultatsioonid, bioenergiaregulatsiooni seansid, loodustooted. Hiina tervisevõimlemine. Massaažid ja näomaskid, selgroo korrigeerimine.Tellida saab üle Eesti - päringu saate saata siit.

 
LOENGUD, KOOLITUSED, SÜNDMUSED Eestis

Toimunud sündmused

17. oktoobril  kell 18     Madara esinduses
VESTLUSRING talveks ettevalmistumisest, kogemustest jm.

19. oktoobril    Tartus
Osaleme SÜDAME TARKUSE PÄEVAL
Bioenergiamassaaži aparaadi ja Fohow toodete tutvustus

20. oktoobril   Tartus
Bioenergiamassaaži aparaadi kasutamise väljaõpe, I aste

22.oktoobril  kell 15     Madara esinduses
BEM koolituse II  astme läbinud konsultandid arutavad õpitut.

7. detsembril    Pühajärve Spa & Puhkekeskuses
TERVISEPÄEV JA JÕULUPIDU


TERVISEPÄEVAD ja -LOENGUD üle Eesti
Teretulnud on kutsed erineva pikkusega loengute, uuringute ja bioenergiaregulatsiooni prooviseansside läbiviimiseks sinu kodukohas või kodukülastusena ka väiksemas ringis!
Tellida saab üle Eesti - päringu saate saata siit.

Bioenergiaregulatsiooni prooviseansid - kokkuleppel
Soovitage ka teistele - inimesed on hiljem teile tänulikud õigeaegse info ja abi eest. Suur abi ka spordiga tegelejatele, eriti  taastumise perioodil.
See on ohutu ja mugav füsioteraapia meetod, tõhus erinevate haiguste ennetamiseks ja tervise parandamiseks, toime võrreldav 10 massaažiga.

Praktilised individuaalkonsultatsioonid  - kokkuleppel  T,K, N.
Teemad: VIP strateegia, teenimisvõimalustest, motivatsioonist, turundusplaanist jne. Individuaalne või väikesele grupile.

Lisainfo ja registreerumine tel. 56 221155


MUUD SÜNDMUUD (väliskoolitused ja -reisid) 

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

BIOENERGIAREGULATSIOON

Kõikide meie haiguste algpõhjuseks on see, kui energia liikumine on takistatud. Tuginedes hiina traditsioonilise meditsiini  tuhandete aastate teadmistele ja kogemustele, töötati välja kaasaegse tehnoloogia UUDIS - bioenergiamassaaži aparaat  (BEM aparaat), et anda igale inimesele võimalus tegeleda oma terviseprobleemide algpõhjusega.
Bioenergiaregulatsioon põhineb hiina traditsioonilise meditsiini (HTM) meridiaanide õpetusel, mis on kombineeritud  kaasaegse bioinformaatika, energeetika, neuroloogia jt teadusharude saavutustega. Tänu kaasaegseimate tehnoloogiate kasutamisele modelleerib see täielikult selliseid idamaade traditsioonilise meditsiini toimeid nagu nõelravi, guašha ja tuina massaaž, kõrvetamine, kupud  ja paljud teised.
Bioenergiaregulatsioon on 21. sajandi revolutsiooniline tervenemise metoodika. Bioenergiaregulatsioon - see on kerge vabanemine “kolmest hüpersündroomist”, vananemise tõhus aeglustamine, mugav tervise parandamine.

BIOENERGIAREGULATSIOON on tõhus erinevate haiguste ennetamiseks ja raviks, aga ka tervise parandamiseks.Eriti soovitav neile, kel valutab selg, jalad või käed. Soovitage ka teistele - inimesed on hiljem teile tänulikud õigeaegse info ja abi eest. Suur abi ka spordiga tegelejatele, eriti  taastumise perioodil.
SEE ON OHUTU JA MUGAV FÜSIOTERAAPIA MEETOD.
Lisainfo ja registreerumine prooviseansile tel. 56 221155.

 FOHOW - tervise ja ilutooted HIINA TRADITSIOONILISE MEDITSIINI alusel

Korporatsioon Fohow Group kuulub 2013. aastast World Economic Forum (WEB) Ülemaailmsesse Kiiresti-arenevate Ettevõtete Ühendusse (Global Growth Company Members), olles maailma 300 parima hulgas.
Korporatsiooni Fohow toodetes on ühendatud hiina traditsioonilise meditsiini tuhandete aastate vanune kogemus ja uusim tehnoloogia. Need tooted on võimelised lahendama tänapäeva inimese probleeme - need korrigeerivad ja tasakaalustavad organismi kõiki funktsioone, organeid ja süsteeme.

LOOVKOOLITUSED
Tee ise siidisall ja -rätik

\"\" Kasuta oma loovust - tee omale või kingituseks siidisall ja -rätik shibori tehnikas!
Sellega saavad hakkama kõik.
Võid olla kindel, et teist samasugust kellegil teisel ole! 
Teretulnud on ka mehed - valmistama kingitust oma lähedastele. Loomevõime on olemas igal inimesel.


MASSAAŽI LÜHIKOOLITUSED
Seda te suudate
\"\"
Korraldame massaaži lühikoolitusi, mille raames õpime erinevaid kodus kasutatavaid massaaživõtteid - jalamassaaž, seljamassaaž, peamassaaž, kätemasaaž jne. Hea võimalus tulla sõpradel-tuttavatel, elukaaslastel-abikaasadel koos ja õppida üksteisele massaaži tegema.
Võimalus tööandjal hoolitseda oma töötajate jätkuva energia, töövõime eest - tellida massaažikoolitus oma organisatsiooni.