Avaleht

            TEISTMOODI KOOLITUSED ja KONSULTATSIOONID                    vene

Naerujooga. Naerukoolitus. Naeruteraapia
Tallinnas  kell 18 (avalik - kuupäev täpsustamisel)

02.08 Naerukoolitus Pärnumaal (tellitud)


Naer ja rõõmus olek annab fantastilise energia ja hea tuju, parandab tervist ja heaoluseisundit. Juba 15 minutit naeru annab annuse tervist ja rõõmu kogu päevaks ja seda kohe. Ja koos naerdes mõju mitmekordistub.
Loe veel

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

TERVISEKOOLITUS. TERVISETOOTED
Loengud, koolitused, diagnostika, konsultatsioonid, bioenergiaregulatsiooni seansid, loodustooted. Hiina tervisevõimlemine. Massaažid ja näomaskid, selgroo korrigeerimine.


LOENGUD, KOOLITUSED, SÜNDMUSED Eestis

Loenguid, diagnostikat, koolitusi, bioenergiaregulatsiooni seansse jm saab tellida üle Eesti. Kui tulemas terviseteemaline sündmus, mess jm, siis tasub meile sellest teada anda. Päringu saate saata siit.

Toimunud sündmused

25. juulil kell 17   Madara esinduses
VIP strateegia – suurepärane teenimisvõimalus

21. septembril   Radisson Blu Sky Hotel, Rävala pst 3
Fohow Eesti filiaali aastapäeva tähistamine

S-treening ehk praktiline ärikoolitus - kuupäev täpsustamisel.
Individuaalne või väikesele grupile


MUUD SÜNDMUUD (väliskoolitused ja -reisid) 

17.-19.  augustil  KAUNASES
Bioenergiamassaaži aparaadi koolitus edasijõudnutele

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

BIOENERGIAREGULATSIOONI seansid

Kõikide meie haiguste algpõhjuseks on see, kui energia liikumine on takistatud. Tuginedes hiina traditsioonilise meditsiini  tuhandete aastate teadmistele ja kogemustele, töötati välja kaasaegse tehnoloogia UUDIS - bioenergiamassaaži aparaat  (BEM aparaat), et anda igale inimesele võimalus tegeleda oma terviseprobleemide algpõhjusega.
Bioenergiaregulatsioon põhineb hiina traditsioonilise meditsiini (HTM) meridiaanide õpetusel, mis on kombineeritud  kaasaegse bioinformaatika, energeetika, neuroloogia jt teadusharude saavutustega. Tänu kaasaegseimate tehnoloogiate kasutamisele modelleerib see täielikult selliseid idamaade traditsioonilise meditsiini toimeid nagu nõelravi, guašha ja tuina massaaž, kõrvetamine, kupud  ja paljud teised.
Bioenergiaregulatsioon on 21. sajandi revolutsiooniline tervenemise metoodika. Bioenergiaregulatsioon - see on kerge vabanemine “kolmest hüpersündroomist”, vananemise tõhus aeglustamine, mugav tervise parandamine.

BIOENERGIAREGULATSIOON on tõhus erinevate haiguste ennetamiseks ja raviks, aga ka tervise parandamiseks.
Lisainfo ja registreerumine PROOVISEANSILE tel. 56 221155.

 FOHOW - tervise ja ilutooted HIINA TRADITSIOONILISE MEDITSIINI alusel

Korporatsioon Fohow Group kuulub 2013. aastast World Economic Forum (WEB) Ülemaailmsesse Kiiresti-arenevate Ettevõtete Ühendusse (Global Growth Company Members), olles maailma 300 parima hulgas.
Korporatsiooni Fohow toodetes on ühendatud hiina traditsioonilise meditsiini tuhandete aastate vanune kogemus ja uusim tehnoloogia. Need tooted on võimelised lahendama tänapäeva inimese probleeme - need korrigeerivad ja tasakaalustavad organismi kõiki funktsioone, organeid ja süsteeme.

LOOVKOOLITUSED
Tee ise siidisall ja -rätik

\"\" Kasuta oma loovust - tee omale või kingituseks siidisall ja -rätik shibori tehnikas!
Sellega saavad hakkama kõik.
Võid olla kindel, et teist samasugust kellegil teisel ole! 
Teretulnud on ka mehed - valmistama kingitust oma lähedastele. Loomevõime on olemas igal inimesel.


MASSAAŽI LÜHIKOOLITUSED
Seda te suudate
\"\"
Korraldame massaaži lühikoolitusi, mille raames õpime erinevaid kodus kasutatavaid massaaživõtteid - jalamassaaž, seljamassaaž, peamassaaž, kätemasaaž jne. Hea võimalus tulla sõpradel-tuttavatel, elukaaslastel-abikaasadel koos ja õppida üksteisele massaaži tegema.
Võimalus tööandjal hoolitseda oma töötajate jätkuva energia, töövõime eest - tellida massaažikoolitus oma organisatsiooni.